DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

18 października odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego poezji Marii Konopnickiej. Wzięło w nim udział osiemnastu uczniów z klas 1-8. W przygotowaniu występów pomogli uczniom nauczyciele języka polskiego. Komisja konkursowa w składzie: pan Sławomir Batok i panie Dorota Barej – Woźniak i Monika Zielińska wytypowała następujących zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

  • Klasy 1-3 – Hanna Chmielak z kl. III a
  • Klasy 4-6 – Kacper Pawlak z kl. IV b
  • Klasy 7-8 – Natalia Wysokińska kl. VIII b

Kolejny etap konkursu – międzyszkolny odbył się 26 października w Zespole Szkolno – Przedszkolnym. Do naszej placówki przybyli uczniowie z 11 szkół podstawowych z powiatu siedleckiego. Nasza uczennica, Natalia Wysokińska z kl. VIII b zajęła I miejsce w kategorii klas 7-8. Konkurs został zorganizowany w związku z ogłoszeniem przez Sejm RP Marii Konopnickiej patronem roku 2022. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy.