DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY
Dnia 18 listopada dzięki Gminnej Bibliotece oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z Panią Judytą Piskorz, autorką „Zaczarowanych historii”.  „Czego bała się lama? O co pokłóciły się wiewiórki?Dlaczego orzeł uciekł z domu? Nad czym debatowały zwierzęta na farmie? Co dolegało konikowi? Kto został bohaterem? Dlaczego żyrafa nie była szczęśliwa? Odpowiedzi nie tylko te pytania, znajdziesz w trzynastu bajkach opowiedzianych na łamach książki. Jeśli je przeczytasz, dowiesz się co odbiera nam poczucie szczęścia, jak nasze zachowania oraz sposób myślenia mogą przeszkadzać w osiągnięciu sukcesu. Poznasz również 13 nawyków, których wdrożenie pozwoli zrobić z Twojego życia dzieło sztuki. Każdy nawyk ubrany w formę wierszowanej bajki staje się czytelnym drogowskazem nawet dla młodszych czytelników. Drogowskazem do życia szczęśliwego, bogatego i pełnego pasji, do którego każdy jest stworzony.”

Dziękujemy za niesamowicie inspirujące spotkanie, czekamy na kolejne publikacje!