DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

20 grudnia 2022 r. odbyła się po raz czwarty Wigilia  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skórcu. Na  uroczystym spotkaniu zgromadzili się:  uczniowie,rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi i zaproszeni goście. W sumie ponad 500 osób. Tradycyjnie był to czas refleksji i obdarowywania się dobrem. Pan Dyrektor -Wojciech Zgorzałek i zaproszeni goście złożyli świąteczne życzenia całej społeczności szkolnej. Bardzo bogatą oprawę artystyczną w wykonaniu uczniów z klas 4-8, przedszkolaków i chóru szkolnego  przygotowały panie: Izabela Sadokierska, Sylwia Wójtowicz,  Anna Iwanek,  Iwona Dąbrowska, panie pracujące w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych,  dekoracje – Sylwia Oknińska, Monika Zielińska, Agata Dąbrowska, Urszula Napiórkowska,  Marzena Grochowska, Aleksandra Piskorz, Julia Kowalczyk, Agnieszka Redosz, Edyta Surowiec, Agnieszka Witkowska, Anna Stankiewicz. Obsługa fotograficzna i filmowa- SKF.  GALERIA ZDJĘĆ