DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W Publicznym Przedszkolu w Skórcu w grudniu, w okresie przedświątecznym, odbył się konkurs plastyczny pt: Bożonarodzeniowy Aniołek. Celem konkursu było rozwijanie plastycznej ekspresji dzieci poprzez wykonanie pracy przestrzennej Aniołka.  Na konkurs wpłynęło 41prac. Dzieci przy wsparciu rodziców wykonały piękne prace plastyczne wykorzystując różnorodne materiały. Decyzją Komisji w każdej grupie wiekowej przyznano I, II, III miejsce i wyróżnienia

I grupa wiekowa:

  • I miejsce: Julia Bareja grupa – grupa: Słoneczka
  • II miejsce: Emilia Świderska – grupa: Myszki
  • III miejsce: Zosia Olszewska – grupa: Myszki

II grupa wiekowa:

  • I miejsce: Julian Piekart – grupa Zuchy
  • II miejsce: Kacper Ordon – grupa Smerfy
  • III miejsce: Weronika Denis –  grupa: Zuchy

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział. Prace konkursowe zostały wyeksponowane na okolicznościowej wystawie na terenie szkoły podczas Wigilii szkolnej i przedszkolnej dnia 20.12.2022r.

 

 

                                                           Organizatorzy konkursu:

                                                                                         Natalia Kublik, Edyta Wereda