DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Od kilku lat już tradycją w naszej szkole stało się, że wysyłamy pączki do Afryki. Włączając się w tę akcję pomagamy Ojcom Kapucynom na misjach w Afryce. Dochód ze sprzedaży pączków jest przeznaczany na pomoc dzieciom osieroconym, na ich  edukację i dożywianie , na  budowę studni, szpitale pediatryczne i wszelka pomoc najmniejszym i najsłabszym. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie darczyńcy i sponsorzy. Dlatego  wszystkim , którzy włączają się w tę akcję każdego roku serdecznie składamy Bóg zapłać. Dziękujemy, wszystkim uczniom, którzy na ten cel przynieśli paczki do szkoły jak również i tym, którzy potem je kupowali. Słowa wdzięczności kierujemy również do naszych sponsorów, a są nimi: Pani Milena Bulik, Pani Milena Redosz, Siostra przełożona ze Zgromadzenia Córek Najczystszego Serca NMP, Pan Piotr Mańkowski. W tegorocznej akcji,, Wyślij paczka do Afryki” zebraliśmy 2821,80zł. Wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie tej akcji serdecznie dziękujemy, zwłaszcza uczniom z Koła Misyjnego i Wolontariuszom z klas VIII.