DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W czwartek, 2 marca, w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz ciast, z którego dochód w całości został przekazany na leczenie Hani Szczepańskiej z Siedlec chorej na nowotwór. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców i wszystkich pracowników szkoły udało się zebrać 5,000 złotych. W obu budynkach  można było zakupić przepyszne ciasta, ciasteczka, babeczki, rogaliki i rurki z kremem. W trakcie przerw społeczność szkolna gromadziła się przy stołach pełnych słodkości i chętnie kupowała smakowicie wyglądające wypieki. Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje wszystkim za zaangażowanie się w akcję. Uczniom i rodzicom za liczne ciasta, ciastka i inne słodkości przygotowane w domach i przyniesione do szkoły. Pani Magdzie Sitarz i paniom z przedszkola za organizację kiermaszu w przedszkolu, pani Agacie Dąbrowskiej i uczniom klasy III b za sprzedaż ciast na przerwach w budynku przy ulicy Siedleckiej 1 oraz pani Urszuli Napiórkowskiej i uczniom klas 6 a i 7b za obsługę kiermaszu w budynku przy ulicy Siedleckiej 9.

Opiekun Koła – Monika Zielińska