DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

21.03.2023 r. , z okazji Dnia Wiosny, uczniowie naszej szkoły  zaprezentowali się w  IX edycji szkolnego programu ,,Mam Talent”.  Występy trwały ponad 2 godziny. Konferansjerkę przygotowała i prowadziła Natalia Wysokińska  z klasy  8b. Gwiazdy muzyki i  tańca zagrały, zaśpiewały i wytańczyły swoje przeboje. Na uwagę w tegorocznym show zasługuje baletowy  występ Michaliny Żelichowskiej z klasy 8a. Uczennica jest wicemistrzynią Polski i wicemistrzynią świata w balecie . Szkolne malarki i malarze zaprezentowali obrazy. Łącznie wystąpiło  80 uczniów w różnych formach twórczości. Podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie talentów do występów. Szczególne podziękowania dla maluchów z przedszkola i zerówek za  radość i żywiołowość. Program przygotowali: Iwona Dąbrowska p. Anna Iwanek i p. Sławomir Batok. Galeria zdjęć