DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

22 maja reprezentacja ZSP w Skórcu złożona głównie z zawodniczek Naprzodu Skórzec – trener W. Zgorzałek uczestniczyła w Finale Wojewódzkim Turnieju Tymbark. Szkołę reprezentowały dziewczyny z klas 2 i 3. Nasze zawodniczki zaprezentowały się wyśmienicie wygrywając swoją grupę z kompletem punktów nie tracąc żadnej bramki:

  • Naprzód Skórzec – SP nr 175 im. H. Marusarzówny Warszawa 2 : 0
  • Naprzód Skórzec – SP nr 3 Płońsk 4 : 0
  • Naprzód Skórzec – SP Wiśniewo 18 : 0
  • W półfinale przeciwniczkami była reprezentacja SP nr 1 z Szydłowca, wygraliśmy 8 : 0
  • W finale po zaciętym meczu i wielu niewykorzystanych szansach bramkowych remisujemy 2 : 2 ze SP z Nadarzyna i przegrywamy w rzutach karnych.

W Finale Województwa Mazowieckiego Turnieju Tymbark zajmujemy II miejsce. Szkoda, tak mało zabrakło do I miejsca i udziału w Finale Ogólnopolskim na Stadionie Narodowym. Najlepszą zawodniczką Turnieju została Gabrysia Olszewska. Drużyna wystąpiła w składzie: Gabrysia Olszewska, Blanka Mędza, Kornelia Strzałek, Klaudia Rzewuska, Kalina Dąbrowska, Hania Chmielak, Liliana Wieczorek, Łukasiewicz Antonina, Katarzyna Zwierzyńska, Julia Dziakowska.