DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Miło nam poinformować o wynikach powiatowego konkursu plastycznego pt. „Droga ku Niepodległości” zorganizowanego przez Muzeum Regionalne w Siedlcach w ramach 20. edycji uroczystości „Dni Niepodległej”. Prace, które wpłynęły na konkurs z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu przygotowane były pod kierunkiem Pani Anny Iwanek i Pani Magdaleny Susfał-Kowalczyk. W konkursie wzięło udział 37. osób z Państwa szkoły, z których dziewięć otrzymało wyróżnienia i nagrody. Sa to: Wyróżnienia:

  • Zofia Bułygin
  • Lena Pypowska
  • Hubert Śledź
  • Lena Zdanowska
  • Marcel Zemło

Nagrody:

  • Aleksandra Kaczor
  • Natalia Ostrowska
  • Przemysław Pawlak
  • Alicja Satyła

Serdecznie gratulujemy. Uroczyste podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród i pamiątkowych dyplomów odbędzie się w dniu 13 listopada (poniedziałek) o godzinie 13.00 w siedzibie Muzeum Regionalnego w Siedlcach przy ul. Piłsudskiego 1, na które serdecznie zapraszamy laureatów wraz z opiekunami.

Z poważaniem, Bożena Skoczeń-Ceranka

Muzeum Regionalne w Siedlcach