DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

11 listopada w Skórcu odbył się Dziecięcy Skórzecki Bieg Niepodległości zorganizowany przez UKS „Naprzód” Skórzec oraz Zespół Szkolno -Przedszkolny w Skórcu. W ten sposób najmłodsi patrioci świętowali 105. rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. W biegu wzięło udział ponad stu pięćdziesięciu uczestników w wieku od 3 do 14 lat. Zawodnicy startowali w pięciu kategoriach wiekowych. Każdy ze sportowców otrzymał pamiątkowy medal. Najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk Wójta Gminy Skórzec i Przewodniczącego Rady Gminy w Skórcu puchary i dyplomy. Na zakończenie imprezy wszyscy mogli skosztować pysznego bigosu. W organizację biegu zaangażowanych było wielu pracowników Zespołu: pan dyrektor Wojciech Zagorzałek, pan Sławomir Batok oraz Anna Iwanek, Urszula Napiórkowska, Sylwia Oknińska, Aleksandra Piskorz, Julia Kowalczyk, Urszula Grochowska, Edyta Wereda, Milena Kokoszka, Marzena Nawrocka, Elżbieta Karwowska, Agnieszka Redosz, Kamila Kiełczykowska, Monika Zielińska, Agnieszka Długołęcka-Kiełczykowska, Izabela Sadokierska, Iwona Dąbrowska, Magdalena Wrzosek, Monika Antoszczak, Anna Adamiak i Hanna Zdanowska. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację biegu.

 

GALERIA ZDJĘĆ