DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

 13 listopada uczniowie klas drugich pod opieką wychowawców: Urszuli Sitarz, Marzeny Wiśniewskiej, Urszuli Grochowskiej i Anny Stankiewicz udali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym miejscem, w którym dzieci integrowały się podczas zabawy było Smart Kids Planet. Pod opieką animatorów dzieci uczyły się współpracy i rozwijały swoje kompetencje przyszłości w interaktywnych strefach. Następnie wycieczka udała się do Fabryki Bombek- Gepard w Wołominie. Oprócz zwiedzania produkcji ozdób choinkowych odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których uczniowie ozdabiali własnoręcznie bombki . Na koniec dzieci otrzymały słodką niespodziankę i miały możliwość zakupić bombki w firmowym sklepiku. Wycieczka była okazją do rozwijania ciekawości poznawczej i dostarczyła wiele radości i niezapomnianych wrażeń.