DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Od 13 listopada do 13 grudnia trwała w naszym Zespole świąteczna zbiórka produktów spożywczych i kosmetyków. Przez cały miesiąc uczniowie aktywnie uczestniczyli w akcji. Dzięki ich hojności osoby potrzebujące otrzymają świąteczne wsparcie. 6 grudnia odbył się Mikołajkowy kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na potrzeby Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci . Trwa jeszcze w bibliotece kiermasz kart świątecznych. Dzięki ogromnemu sercu uczniów klasy VI a i wychowawczyni pani Beacie Janowskiej konto fundacji Sursum Corda znacznie zostanie wsparte, bowiem społeczność tej klasy zakupiła najwięcej kartek. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. Dzięki Wam te święta w wielu rodzinach będą radośniejsze. Zbiórki koordynowały panie Agnieszka Redosz, Monika Zielińska i Urszula Napiórkowska.