DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

19 grudnia 2023 r. odbyła się po raz piąty Wigilia  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skórcu. Na  uroczystym spotkaniu zgromadzili się:  uczniowie,rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi i zaproszeni goście. W sumie ponad 500 osób. Tradycyjnie był to czas refleksji i obdarowywania się dobrem. Pan Dyrektor -Wojciech Zgorzałek i zaproszeni goście złożyli świąteczne życzenia całej społeczności szkolnej. Bardzo bogatą oprawę artystyczną w wykonaniu uczniów z klas 4-8, przedszkolaków i chóru szkolnego  przygotowały panie: Izabela Sadokierska, Sylwia Wójtowicz,  Anna Iwanek,  Iwona Dąbrowska, panie pracujące w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych,  dekoracje – Sylwia Oknińska, Anna Stankiewicz , Aleksandra Piskorz, Julia Kowalczyk,  Obsługa fotograficzna i filmowa- SKF.  GALERIA ZDJĘĆ