DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Dziś w naszej szkole uczniowie uczestniczyli w spotkaniu pt. „Obudź w sobie pasję”. Zaproszony gość, Paweł Skóra – mistrz świata, Europy i Polski we freestyle football, opowiedział o swojej pasji i zaprezentował triki piłkarskie. Sportowiec zajmuje się freestyle football`em od 2004 roku, co kreuje go jako jednego z prekursorów tego sportu w Polsce. Podczas spotkania zachęcał uczniów nie tylko do uprawiania sportu, ale również do zgłębiania nauki języków obcych, których znajomość znacznie ułatwia pobyt zagranicą. Jako utalentowany sportowiec, wielokrotnie brał udział w turniejach poza granicami naszego kraju, przez co miał okazję zwiedzić kilkanaście państw, poznać znane osobistości (nie tylko gwiazdy piłki nożnej). Ponadto napisał dwie książki. Obecnie sędziuje turnieje i uczy trików. Pasja i ciężka praca pozwoliły mu zdobyć sukces. Jest wzorem dla wielu młodych ludzi, którzy inspirują się jego postawą. Panu Pawłowi dziękujemy za opowiedzenie o swojej pasji i zaprezentowanie sztuczek piłkarskich. Życzymy kolejnych sukcesów. GALERIA ZDJĘĆ