DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W dniach 18.03-20.03.2024 r. odbędą się rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży z naszej szkoły. Szkoła pracuje według następującego harmonogramu:

  • Przedszkole i oddziały przedszkolne pracują zgodnie z planem zajęć.
  • Dla klas I-III prowadzone będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy przy ul. Siedleckiej 1 w godzinach 7.00-17.00. Uczniowie  pod opieką nauczycieli udają się  do kościoła parafialnego. Obiad po powrocie z kościoła.
  • Dla klas IV-VIII prowadzone będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach 7.30-15.30  w świetlicy przy ul. Siedleckiej 9. Uczniowie  pod opieką nauczycieli udają się  do kościoła parafialnego. Obiad po powrocie z kościoła.
  • Autobus poranny  według dotychczasowego rozkładu, powrotny dla uczniów dowożonych o godzinie 13.00 i 15.30 -drugi kurs.
  • Rodzice tych uczniów, którzy w dniach rekolekcji nie będą jedli obiadów, proszeni są o zgłoszenie odpisów do sekretariatu.