DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Już po raz drugi uczniowie z naszego koła misyjnego: Aleksander Mędza, Lena Sawko, Łucja Kiełczykowska, Łucja Koć, Bartosz Trojanowski wzięli udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym Podaj dobro dalej, organizowanym od sześciu lat przez Fundację im. Heleny Kmieć. Od listopada do kwietnia podejmowali pod opieką s. Sylwii Wójtowicz wiele działań charytatywnych promując przy tym osobę Heleny Kmieć. Działania dobroczynne skierowane były w tegorocznym projekcie do osób niepełnosprawnych i towarzyszyło im hasło: PRZYJACIELE KAŻDEGO. Projekt naszego koła znalazł się w dziesięciu najlepszych projektach z całej Polski, która została zaproszona do Krakowa na Galę Laureatów 4 czerwca. To właśnie tam zostały ogłoszone poszczególne miejsca. W uroczystym nastroju pełnym emocji ogłoszono zwycięzców. Cieszymy się że w tym roku nasi uczniowie stanęli na podium, zajmując III miejsce.