22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Akcja ta ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na znaczenie czystej wody w naszym życiu i promowanie zrównoważonego zarządzania zasobami wodnymi. Woda jest przedmiotem konsumpcji, warunkiem higieny i rekreacji. Jest też podstawowym czynnikiem rozwoju gospodarki, rolnictwa, przemysłu i transportu.
Na korytarzu szkolnym została zaprezentowana gazetka pt. ”Woda w naszym życiu”. Uczniowie podczas tej akcji przeprowadzili szereg doświadczeń uświadamiających o znaczeniu wody w przyrodzie. Zaprezentowali plakaty informujące w jaki sposób możemy oszczędzać wodę i dbać o jej pozytywne walory.
22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Akcja ta ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na znaczenie czystej wody w naszym życiu i promowanie zrównoważonego zarządzania zasobami wodnymi. Woda jest przedmiotem konsumpcji, warunkiem higieny i rekreacji. Jest też podstawowym czynnikiem rozwoju gospodarki, rolnictwa, przemysłu i transportu.
Na korytarzu szkolnym została zaprezentowana gazetka pt. ”Woda w naszym życiu”. Uczniowie podczas tej akcji przeprowadzili szereg doświadczeń uświadamiających o znaczeniu wody w przyrodzie. Zaprezentowali plakaty informujące w jaki sposób możemy oszczędzać wodę i dbać o jej pozytywne walory.




















