DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Dnia 15.05 uczniowie klas IV zdawali swój pierwszy poważny egzamin – Kartę rowerową. Egzamin przeprowadziliśmy ze wsparciem pracownika Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach – panem Tomaszem Grzymałą. Egzamin w szkole przeprowadzili: pan Krzysztof Wyrzykowski i Mariusz Poślada oraz p. Urszula Napiórkowska. Uczniowie musieli pokonać slalom, rondo, kładkę, zrobić ósemkę, oraz z rozpędzenia rowerem zatrzymać się tuż przed znakiem stop. Jednym z najważniejszych punktów egzaminu było sygnalizowanie odpowiednio wcześnie skrętu w lewo czy w prawo. Stresu było wiele, niewielkie korekty danego manewru także – zapewne spowodowane właśnie stresem. Ostatecznie wszyscy którzy podeszli dziś do egzaminu- cześć praktyczna- zdali egzamin.
Gratulujemy! Życzymy bezpiecznej jazdy.