DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W dniach 6 i 7 maja w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach odbył się XI Turniej Szachowy, w którym udział wzięli uczniowie klas III – VII uczestniczący w projekcie „Szachy w mazowieckiej szkole” . Uczniowie rozegrali siedem emocjonujących partii systemem szwajcarskim. Każda partia trwała 15 min. Zawody przebiegały w miłej atmosferze, pełnej sportowej rywalizacji i strategicznych rozgrywek.

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Aleksandra Więsak z klasy VIIc zajęła I miejsce. To wielki sukces zarówno dla niej, jak i całej szkoły. Gratulujemy zwyciężczyni oraz wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie: Elżbieta Karwowska, Ewelina Janczak