DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W dniach 27 – 29 października 2017 roku drużyna harcerska ,,TotuTotam” uczestniczyła w XV Nadliwczańskim Rajdzie Pieszym w Mokobodach. Mimo deszczowej pogody w sobotni poranek wyruszyliśmy na liczącą 25 kilometrów trasę. Swoją wędrówkę rozpoczęliśmy o godz.9.10. a do szkoły wróciliśmy o 16.20. Wędrowaliśmy po drogach i bezdrożach gminy Mokobody zaliczając wyznaczone na mapie punkty (kolor czerwony). Było ciężko, ale wytrwaliśmy do końca. Po drodze widzieliśmy ciekawe i  piękne  miejsca. Wieczorem uczestniczyliśmy w harcerskiej Mszy Świętej, po której odbył się apel podsumowujący i  musztra w drużynach. Tak zakończył się nasz dzień sobotni, a w niedzielę … sprzątanie szkoły i powrót do domu oraz wspominanie trasy tegorocznego rajdu. 

Drużynowa -Edyta Wereda