DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W  dniu 26.04.2018 r. dziewiętnastu uczniów z klas piątych i szóstych wzięło udział w  szkolnym konkursie przyrodniczym pt.: ,,Czy znasz swój kraj? W ramach przygotowań uczniowie przez miesiąc uczęszczali na dodatkowe  zajęcia. Konkurs składał się z trzech części: pierwszej – pisemnych eliminacji, w których trzeba było uzyskać min 75% punktów,drugiej, w której uczniowie odpowiadali ustnie na wylosowane pytania oraz trzeciej, podczas której walczyli o tytuł laureata konkursu. Największą liczbę punktów uzyskała uczennica kl. VB Julia Wysocka, która bezbłędnie opanowała wiadomości z zakresu geografii i przyrody Polski, jeden punkt mniej uzyskał Bartosz Pipowski z kl. VIB, a trzecie miejsce zajął  Piotr Krasnodębski z klasy VA. WIELKIE GRATULACJE! Za miesiąc odbędzie się etap gminny. Prosimy  o trzymanie kciuków za naszych uczniów. Konkurs zorganizowała p. Katarzyna Kowalczyk