DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W czwartek 7 czerwca 2018 r w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy z przedmiotów: matematyka, fizyka i chemia. Udział w nim mogli wziąć przedstawiciele uczniów z  klas:7, 2 i 3 gimnazjum, reszta klasy kibicowała i trzymała kciuki. . Odbywał się on na zasadzie telewizyjnego teleturnieju – „Jeden z 10”, u nas 1 z 16. Po rundzie pierwszej, w której uczniowie po kolei odpowiadali na pytania losowo ułożone, do drugiej przechodzili Ci tylko co zachowali co najmniej 2 szanse(baloniki). W rundzie 2 osoba, która pierwsza dobrze odpowiedziała na pytanie wybierała zawodnika, który miał udzielić odpowiedzi i tak aż do pozostania w grze 3 zawodników. W finale  uczniowie walczyli o dyplomy,  mały upominek i przede wszystkim tytuł najlepszego matematyko-fizyko-chemika w szkole. Zwycięzcami zostali:

  1. Karolina Mucha z klasy 7b
  2. Oliwia Olszewska z klasy 3c gimnazjum
  3. Tyszkiewicz Maciej z klasy 3a gimnazjum

Laureatom winszujemy i życzymy dalszych sukcesów. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: Aneta Kowalczyk i Alicja Spólnicka