DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

29 października wychowawcy świetlicy szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu przy ul. Siedleckiej 1 zorganizowali jesienną spartakiadę, której celem było propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywne spędzanie czasu oraz rozwijanie sprawności fizycznej. Impreza odbyła się na hali sportowej. Konkurencje poprzedził występ wokalny uczennic klasy III. W sportowych zmaganiach udział wzięli uczniowie  klas 0-III. Wszyscy uczestnicy podzieleni zostali na cztery drużyny. W programie znalazły się następujące konkurencje: „Wyścigi raczków”, „Bieg z przejściem przez szarfę”, „Wyścigi ze skakanką”, „Celowanie piłką do miski”, „Skoki w workach”. Dzieciom towarzyszył duch sportowy i dobry nastrój .  W naszej spartakiadzie  nie było pokonanych- wszyscy zostali zwycięzcami. Każde dziecko otrzymało drobne nagrody. Świetną atmosferę najlepiej odzwierciedlają zdjęcia.