DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Klasa II b zdobyła wyróżnienie w  Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym ,, Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, którego celem było budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów klas I- III. W I etapie były to zajęcia głośnego czytania w szkole z wykorzystaniem książki  ,, Gang Słodziaków” i codzienne co najmniej 10 minutowe czytanie w domu, potwierdzane podpisem rodzica. Etap ten zakończony został obchodami Dnia Głośnego Czytania w naszej szkole. II etap- plastyczny- to wykonanie komiksu z przygodami Słodziaków. Klasa II B wykonała 10 komiksów, a 3 z nich zostały wyróżnione spośród ponad 5000 prac nadesłanych ze szkół ( wyróżnione prace w załączniku). Dzięki akcji w klasie wszyscy pięknie czytają i jeszcze zdobywają wspaniałe nagrody!!! Dnia 29 listopada 2018 dotarły do naszej klasy  wspaniałe poduszki z wizerunkiem Słodziaka- rysia Rysia. Akcję koordynowały: p.J.Burakowska i p.A.Duk