DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Dnia 29.11.2018 r. W naszej szkole odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Zabawa, w której udział wzięło ponad 70 uczniów, z klas IV-VIII i 3 gimnazjum, trwała bez końca. W trakcie dyskoteki można było wziąć udział, w zabawie, polegającej na losowaniu kilku par, które musiały ze sobą zatańczyć. Niespodziewanie, zyskała ona bardzo duże zainteresowanie. Wszyscy tańczyli do znanych i popularnych piosenek do godziny 19. Dziękujemy P. Agnieszce Redosz, P. Urszuli Napiórkowskiej, P. Dorocie Barej-Woźniak, P. Monice Zielińskiej, P. Sławomirowi Niciporukowi oraz P. Andrzejowi Wiąckowi za poświęcony czas. Bez wątpienia, była to jedna z lepszych imprez w naszej szkole, każdy wspaniale się bawił i pozytywnie wspomina czwartkowy wieczór.

Zapraszamy do galerii zdjęć