DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Miesiąc październik to miesiąc modlitwy różańcowej.  W związku z tym w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Skórcu został zorganizowany konkurs na najładniejszy różaniec . Organizatorami konkursu były:  p. Izabela Sadokierska  i  s. Sylwia Wójtowicz. Konkurs obejmował  trzy kategorie wiekowe: klasy  0 – III , IV- VI , VII – VIII. Do konkursu przystąpiło ponad  90 uczestników.  Różańce były wykonane z różnych materiałów. Uczniowie wykazali się niezwykłą inwencją , pomysłowością i kreatywnością. Nagrody  ufundował  Ks. Proboszcz Piotr Wojtyła. W klasach 0 – III pierwsze miejsce zdobył  różaniec  Aleksandry Gniazdek z kl.3 b, II miejsce – zajęła Lena Sawko z kl. 2a, a trzecie Wiktor Świderski  z O c .W klasach IV – VI pierwsze miejsce zdobyła Julita Kopczyk z kl. 5a, II miejsce Ala Domańska z kl. 5 b i trzecie Julia Chromińska z kl. 5 b. W klasach VII- VIII pierwsze miejsce zdobyła Nikola Lewandowska z kl. 7 a., drugie  Kacper Kępkowicz z kl. 7 a  i trzecie Michał Jastrzębski z klasy 8a. Wszyscy uczestnicy otrzymali 6 z religii, dyplomy i nagrody pocieszenia, gdyż każda praca zasługiwała na wyróżnienie.  Dziękujemy  Wam za pomysłowość  i  zaangażowanie .