DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W piątek, 15 listopada, w naszej szkole odbyło się spotkanie z panem Tomaszem Sobanią, dwudziestojednoletnim pisarzem. Jest on autorem takich książek Jak: „Speculo”, „Nowy świt” oraz „7 dni 300 km biegu”. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas siódmych i ósmych. Pan Tomek opowiedział uczniom o swoich pasjach i realizowaniu marzeń. Zachęcał do wytrwałej pracy nieustannego dążenia do celów, które należy przed sobą stawiać. Nasz gość wiedzie bardzo aktywne życie. Nie tylko pisze książki, ale również felietony do gazety wydawanej w rodzinnej miejscowości, intensywnie uczy się języka hiszpańskiego, uprawia sport. W sierpniu bieżącego roku wyruszył z Zakopanego do Gdańska, by przebiec tę trasę i wspomóc chorą Dominikę.  Spotkanie dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń i zmotywowało do przeanalizowania swoich planów i marzeń.