DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

20 listopada jest dniem Ochrony Praw Dziecka. Z tej okazji uczniowie klasy 5a Adamiak Aleksandra, Bareja Marta, Jastrzębska – Pypowska Olga, Kruk Małgorzata, Okniński Dawid, Olszewska Julia, Reda Maja, Wonschik Adrian, Zdanowska Helena oraz Żelichowska Michalina pod opieką pani Aleksandry Piskorz, wzięli udział w VI Dziecięcej Konferencji o Prawach Dziecka „Znamy swoje prawa” w Grali – Dąbrowiźnie. Część artystyczną zaprezentowali również dla uczniów Zsp w Skórcu, zarówno dla przedszkolaków, jak i starszych klas. Z okazji dnia Ochrony Praw Dziecka w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Nasze prawa – ważna sprawa”.  Gratulujemy zwycięzcom: I miejsce – Julia Rzewuska kl 7b, II miejsce – Krzysztof Zańko kl 6b, III miejsce – Maciej Iwański kl 6 b oraz Dawid Zając kl 6b Opracowanie – Aleksandra Piskorz i Sylwia Oknińska.


 

Galeria zdjęć