DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

 

 

 

 

 

 

27 listopada 2019 r. nasze maluszki wystąpiły na wyjątkowej uroczystości w swoim życiu. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się dzielnie. Z uśmiechami     na twarzy śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i tańczyły w rytm muzyki, otrzymując   od gości gromkie brawa. Dzieci w obecności władz gminy i szkoły złożyły uroczystą przysięgę  a pani dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło życzeń i upominków od zaproszonych gości oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości była krótka prezentacja i słodki poczęstunek. Był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek. Opracowanie -Agata Dąbrowska.

Galeria zdjęć