DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

                                                              

                   3 grudnia 2019 roku uczniowie klas IVa,  Va i Vb uczestniczyli w świątecznych warsztatach kulinarnych. Każdy adept sztuki cukerniczej, ubrany w fartuszek , samodzielnie gniótł i wałkował ciasto, a następnie wykrawał foremkami  pierniczki w najróżniejszych kształtach. Były to nie tylko choinki i bałwanki, ale również serduszka, gwiazdki a nawet hipopotamy! Upieczone ciasteczka wszyscy dekorowali czekoladą i kolorowymi posypkami. Pracę umilało popijanie śnieżnego soczku oraz degustacja kutii. Zapach świątecznych wypieków roznosił się po całej szkole i przypominał, że święta tuż, tuż. Warsztaty zorganizowała p. Agnieszka Redosz.                                                                                                                                                                           

Galeria zdjęć.