DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

20 grudnia 2019 r. odbyła się po raz trzeci Wigilia  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skórcu. Na  uroczystym spotkaniu zgromadzili się uczniowie,rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi i zaproszeni goście. W sumie ponad 500 osób. Tradycyjnie był to czas refleksji i obdarowywania się dobrem. Pan dyrektor i zaproszeni goście złożyli świąteczne życzenia całej społeczności szkolnej. Bardzo bogatą oprawę artystyczną w wykonaniu przedszkolaków i chóru szkolnego  przygotowały panie: Izabela Sadokierska,  Anna Iwanek,  Iwona Dąbrowska,  Edyta Wereda,  Joanna Jastrzębska, Karolina Cabaj, Patrycja Dziewulska, Natalia Kublik i  Agata Dąbrowska dekoracje – Sylwia Oknińska i  Marzena Grochowska. Obsługa fotograficzna i filmowa- SKF.

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć