DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs na najładniejszy stroik świąteczny. Konkurs ten połączony był ze świątecznym kiermaszem, w czasie którego były sprzedawane stroiki konkursowe. Organizatorami konkursu były katechetki siostra Sylwia Wójtowicz i pani Izabela Sadokierska oraz  opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu  pani Monika Zielińska i pani Urszula Napiórkowska.

Z klas  0 – III w konkursie wzięło udział 45 osób, natomiast w klasach starszych IV- VIII 53 osoby.

I miejsce w klasach młodszych zdobył Antoni Gil z klasy I b , miejsce drugie Wiktor Świderski z klasy 0c , a miejsce 3 Jan Adamiak z klasy Ib. Zostały również wyróżnione prace: Mai Olszewskiej z klasy Ia, Oli Gniazdek z klasy 3 b, Wiktorii Stefaniuk z klasy I b, Igora Kopińskiego z klasy 0 c, Wiktorii Olszewskiej z 3b , Pauliny Olszxewskiej z klasy 0 a, Marii Bułygin z klasy Ib, Kamila Rzewuskiego z klasy Ia, Julii Cabaj z klasy Ib i Kasi Kruk z klasy 3a. W klasach starszych w kategorii klas IV- V pierwsze miejsca zdobyły: Lena Błaszkiewicz z klasy IV b i Lena Głuchowska z klasy IVa, miejsca drugie : Mateusz Kozicki z klasy IVa i Jakub Bulik z klasy IV b i miejsce trzecie Maja Kiełczykowska z klasy V b.

W kategorii klas VI – VIII miejsce pierwsze otrzymał Maciej Iwański z klasy VI b , miejsce drugie Alicja Surowiec z klasy VI a , a trzecie Kacper Drzewowski z klasy VII a. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody niespodzianki , natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali cząstkowe oceny celujące z religii, pochwały , dyplomy i słodki upominek. Po za kończonym konkursie został przeprowadzony kiermasz stroików świątecznych, zebraliśmy 1620 zł. Pieniądze te zostały przekazane na wsparcie i walkę z chorobą jednej z rodzin w naszej gminie.