DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Zimowe miesiące są na ogół szare, zimne i smutne. Ale są takie dni, kiedy każdemu robi się „cieplej na sercu”. To jest święto naszych kochanych Babć i Dziadków oraz Walentynki.  W świetlicy przy ulicy Siedleckiej 1 i 9 uczniom i opiekunom nie brakuje pomysłów. Namalowali portrety i wkomponowali w różnokolorowe kwiaty – tak powstała okolicznościowa  gazetka. Na świetlicowych stolikach, pod czujnym okiem nauczycieli uczniowie wykonywali ozdobne karty. Były różnokolorowe, piękne, mieniły się odcieniami brokatu. Młodzież natychmiast przygotowała wystawę.  Ostatni tydzień przed wyczekiwanymi feriami upływa w kolorach czerwonych, atmosferze przyjaźni i miłości. Z okazji Walentynek uczniowie zorganizowali „Walentynkową pocztę”. Do pięknej skrzyni wrzucane są kartki i serduszka. Na szkolnym kiermaszu są” karty walentynkowe, aniołki oraz serduszka z masy solnej. Wszystkim Pracownikom Szkoły, uczniom oraz Rodzicom życzymy dobrego wypoczynku i bezpiecznych ferii zimowych.

Wychowawcy Świetlicy