DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Rozstrzygnięcie Plastycznego konkursu szkolnego on-line.

„Najciekawsze wydarzenia z życia Jana Pawła II -w setną rocznicę urodzin papieża”

W ramach przygotowań do setnej rocznicy urodzin naszego Rodaka świętego Jana Pawła II  w  naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny. Za przygotowanie , przebieg i wynik konkursu odpowiadały nauczycielki plastyki: p. Iwona Dąbrowska i p. Ewa Borkowska oraz katechetki: s. Sylwia Wójtowicz i p. Izabela Sadokierska. Celem konkursu było przybliżenie osoby świętego Jana Pawła II – Papieża Polaka.  Organizatorzy konkursu bardzo dziękują wszystkim uczniom i ich Rodzicom za udział i zaangażowanie. Liczba uczestników konkursu wyniosła 21 osób. Wszyscy uczestnicy otrzymali 6  jako oceny cząstkowe z religii i plastyki. Mając na uwadze, ogromny nakład pracy i zaangażowanie wszystkich biorących udział w konkursie komisja ustaliła następujące wyniki:

Klasy 0-III

  • I miejsce  Franciszek Strzaliński 0 b /   Aleksandra Strzalińska I b
  • II miejsce Mikołaj Adamiak I b / Kacper Pawlak I b
  • III miejsce Julia Potera I b miejsce

Klasy IV-VIII

  • I miejsce  Maja Kaczor VII a
  • II miejsce  Julita Cabaj IV a
  • III miejsce  Jakub Bulik IV b , Julia Adamiak IV b
  • Wyróżnienia: Roksana Mrozowska Va, Julita Kopczyk Va