DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

8 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skórcu odbył się gminny etap Konkursu Recytatorskiego Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Impreza została zorganizowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Skórcu przy współpracy biblioteki szkolnej naszego Zespołu. Uczestniczyli
w nim przedstawiciele okolicznych szkół podstawowych: Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu, Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali Dąbrowiźnie, Zespołu Oświatowego
w Zelkowie-Kolonii oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gołąbku. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali ogromny talent recytatorski i umiejętności aktorskie. Jury w składzie: Olga Gajo – dyrektor Gminnej Biblioteki w Skórcu, Arkadiusz Dołęga – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury
w Skórcu oraz Monika Zielińska bibliotekarz biblioteki szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Skórcu wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce – Maja Strzałek z Zespołu Oświatowego w Zelkowie-Kolonii

II miejsce – Zuzanna Kowalczyk z Zespołu Oświatowego w Zelkowie-Kolonii

III miejsce – Bartosz Niedziałek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.