DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Podróżujemy po naszym kraju, odwiedzając miejsca, które lubimy, cenimy i polecamy jako warte zobaczenia i poznania. Nasz piękna ojczyzna stwarza wręcz nieograniczone możliwości do zwiedzania, zachwycania się pięknem morza, czarem jezior czy niepowtarzalnym urokiem gór. Wciąż chcemy odkrywać ciekawe miejsca, obiekty, które gwarantują przeżycia wielu niezapomnianych doznań. W tym zaspokajaniu naszej ciekawości świata zapominamy często o niepowtarzalności miejsca, w którym żyjemy, miejsca, o którym nie pamiętamy, że jest urocze i najcudowniejsze, bo nasze własne. Z tego powodu postanowiliśmy zorganizować konkurs pod hasłem Magia naszej małej wielkiej ojczyzny, by jednym przypomnieć, a innym zwrócić uwagę na walory i wyjątkowość gminy, która jest ich miejscem na Ziemi. Pragniemy odczarować piękno najbliższego otoczenia.  Gorąco zachęcamy uczniów klas IV-VIII do udziału w tym konkursie i odkrywania czaru Gminy Skórzec.

REGULAMIN KONKURSU