DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pracowity i pełen  zaskakujacych zmian rok szkolny dobiegł końca. Bezapelacyjną liderką szkolnego rankingu została Maria Świderska  z klasy 7b, wypracowała średnią ocen 5,79. Nagrodę  Dyrektora ZS-P w Skórcu dla najlepszego ucznia kończącego szkołę otrzymała Aleksandra Sitarz z klasy 8a, wypracowała średnią 5,29.  Średnią ocen 4,75 i więcej uzyskało 58 uczniów. Gratulujemy tytułu PRYMUSA. Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas I-VIII odbyła się w sali sportowej przy ulicy Siedleckiej 9. Wyróżniajacy się uczniowie zostali uhonorowani nagrodami książkowymi, dyplomami i świadectwami z wyróżnieniem. Najlepsi sportowcy z klas ósmych otrzymali pamiątkowe statuetki.W programie  artystycznym wystąpiła  klasa 8a i 8b. Oprawę  artystyczną przygotowały panie Urszula Napiórkowska i Edyta Surowiec. Obsługa nagłośnienia -Mateusz Redosz kl. 8a, obsługa fotograficzna -Bartosz Magdziak  kl. 7b.

GALERIA ZDJĘĆ