DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pracowity i pełen zmian rok szkolny dobiegł końca. Bezapelacyjną liderką szkolnego rankingu została Maria Świderska z klasy 8b, wypracowała średnią ocen 5,89 i otrzymała  nagrodę  Dyrektora ZS-P w Skórcu dla najlepszego ucznia w roku szkolnym 2022/2023. Na drugim miejscu uplasował się Kacper Pawlak z klasy 4b ze średnią ocen 5,73. Trzecie miejsce zajęła Lena Błaszkiewicz z klasy 7b ze średnią 5,64.   Średnią ocen 4,75 i wyżej uzyskało 61 uczniów. Najwyższy wynik na egzaminie ósmoklasisty uzyskała Wiktoria Pływacz z klasy 8b- 289 pkt. Gratulujemy wszystkim tytułu PRYMUSA. Przygotowano uroczyste zakończenia roku szkolnego  dla: klas 0-III, IV-VIII i przedszkola. Dyrektor szkoły , pan Wojciech Zgorzałek, wręczył szkolnym prymusom nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem. W uroczystościach uczestniczyła Sekretarz Gminy Skórzec- Pani Anna Wiśniewska. Pamiątkowe statuetki  za  osiągnięcia sportowe otrzymali: Michalina Żelichowska, Julita Kopczyk, Mateusz Chmielewski, Marcel Sawicki – wszyscy z  klasy 8a. Statuetkę za osiągnięcia artystyczne otrzymała Alicja Domańska z klasy 8b. Część artystyczną przygotowały Panie: Agnieszka Redosz , Dorota Barej -Woźniak, Iwona Dąbrowska z klasą 8a i 8b. Wspaniałe występy przedszkolaków przygotowały panie  wychowawcznie.

 

GALERIA ZDJĘĆ