DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

19 września na boisku sportowym Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu odbyła się  VIII  Spartakiada Integracyjna. Podczas imprezy, w rozgrywkach sportowych, stanęły w szranki osoby o różnym stopniu sprawności z 11 placówek diecezji  siedleckiej. Organizatorami imprezy byli: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu,  klub ,,Naprzód” Skórzec  i  Warsztaty Terapii Zajęciowej w Skórcu. Spartakiadzie patronował Wójt Gminy Skórzec- Jerzy Długosz.  Sportowcom przygotowano siedem konkurencji sprawnościowych. Zwycięskim drużynom wręczono  pamiątkowe puchary, a wszyscy  uczestnicy spartakiady otrzymali pamiątkowe medale. Organizatorzy postawili na rehabilitację  ruchową, społeczną i wzajemną integrację. Szczególne podziękowania dla sponsorów: Pani Danuty Jastrzębskiej, Pani Jolanty Jastrzębskiej-Sklep Spożywczo-Przemysłowy „U Joli” i Pana Mirosława Krusiewicza- dyrektora Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urządu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. GALERIA ZDJĘĆ