DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W piątek, 13 października, gościliśmy w naszej szkole pana Tomasza Sobanię. Sportowca, pasjonatę i autora książek dla młodzieży i dorosłych. Nasz gość opowiedział uczniom klas siódmych
o swoich przygotowaniach do biegów ekstremalnych i ich przebiegu, o wytrwałym dążeniu do realizacji swoich marzeń. Przedstawił zebranym zdjęcia z przepłynięcia Oceanu Atlantyckiego na pokładzie Daru Młodzieży w czasie Rejsu Niepodległości w 2018 roku. Młodzież była pod wrażeniem dotychczasowych dokonań dwudziestopięcioletniego mężczyzny, który już planuje kolejne wyzwania. Jego opowieści
o podróżach, realizacji swoich planów i marzeń i biegach ekstremalnych mają charakter profilaktyczny i odwracają uwagę młodych ludzi z zainteresowania używkami i kierują na realizację swoich marzeń
i pasji.  Spotkanie zorganizowały panie Agnieszka Redosz i Monika Zielińska.