DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W klasach czwartych w ramach przedmiotu przyroda został przeprowadzony konkurs plastyczny pt. „Żyj zdrowo bez uzależnień”. Celem konkursu było promowanie działań mających wpływ na kształtowanie prozdrowotnych nawyków i asertywnych postaw              w zakresie profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu, środków psychoaktywnych, napojów energetyzujących, fast- foodów, komputerów, smartfonów. Uczniowie przygotowali prace plastyczne, które zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym.

LAUREACI KONKURSU:

  • MIEJSCE I –  Alicja Bareja kl. IV a
  • MIEJSCE I –  Filip Gil kl. IV b
  • MIEJSCE II – Wojciech Madeja kl. IV b
  • MIEJSCE II–  Jan Wereda kl. IV c
  • MIEJSCE II–  Martyna Wereda kl. IV b
  • MIEJSCE III– Wiktor Świderski. IV c
  • MIEJSCE II–  Martyna Świderska kl. IV a
  • MIEJSCE III – Julia Dziakowska kl. IV a

Gratulujemy wszystkim uczniom!

Organizatorzy: Elżbieta Karwowska, Agata Dąbrowska, Katarzyna Pióro