DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

GALERIA ZDJĘĆ

20 czerwca 2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Spotkanie rozpoczął Dyrektor ZS-P w Skórcu – pan Wojciech Zgorzałek witając wszystkich obecnych, później głos zabrał  Wójt Gminy Skórzec- pan Jerzy Długosz. Następnie dzieci zaprezentowały umiejętności wokalne i taneczne śpiewając piosenki związane z tematyka morską. Po występach wszystkie pięciolatki otrzymały z rąk pana Dyrektora i pana Wójta dyplomy ukończenia przedszkola. Były także podziękowania dla rodziców zaangażowanych w działania przedszkola. Dużą niespodzianką dla obecnych było przedstawienie w wykonaniu rodziców „Lokomotywa”. Rodzice, którzy wzięli udział w inscenizacji znanego wszystkim utworu, wykazali się zdolnościami aktorskimi. Dziękujemy naszym Aktorom – Rodzicom, którzy skorzystali z zaproszenia do udziału w teatrze i poświęcili swój czas na przygotowanie przedstawienia dla dzieci. 

Wszystkim przedszkolakom życzymy spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.