DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracowity rok szkolny dobiegł końca. Liderką szkolnego rankingu została Martyna Świderska  z klasy IVa, wypracowała średnią ocen 5,82. Nagrodę  Dyrektora ZS-P w Skórcu dla najlepszego ucznia kończącego szkołę otrzymała Lena Błaszkiewicz  z klasy VIIIb, wypracowała średnią 5,78.  Średnią ocen 4,75 i więcej uzyskało 78 uczniów. Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas I-VIII odbyła się w sali sportowej przy ulicy Siedleckiej 9. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: ks.Józef Chaim- Przełożony Zakonu Marianów w Skórcu, pani Elżbieta Łastowska- Zastępca Wójta Gminy Skórzec, pani Anna Wiśniewska- Sekretarz Gminy Skórzec. Dyrektor ZS-P w Skórcu – pan Wojciech Zgorzałek podsumował miniony rok szkolny, pogratulował uczniom osiagnięć i życzył bezpiecznych wakacji. Wyróżniajacy się uczniowie zostali uhonorowani nagrodami książkowymi, dyplomami i świadectwami z wyróżnieniem. Najlepsi sportowcy z klas ósmych, Lena Błaszkiewicz i Kornel Olszewski z kl.VIIIb, otrzymali pamiątkowe statuetki. W programie  artystycznym wystąpiła  klasa 8a i 8b. Oprawę  artystyczną przygotowały panie :Dorota Piekart, Aneta Kowalczyk, Agnieszka Witkowska, Agnieszka Długołęcka-Kiełczykowska, Iwona Dąbrowska.

GALERIA ZDJĘĆ