W dniu 1 czerwca w Krakowie w Centrum Formacji Księży Salwatorianów odbyła się gala finałowa VIII Edycji Projektu Edukacyjnego Podaj dobro dalej, Samotność mija, gdy podasz dłoń, w którym już po raz czwarty uczestniczyli uczniowie z naszego szkolnego koła misyjnego. Projekt ma na celu podejmowanie akcji charytatywnych w duchu wartości, którymi żyła Sługa Boża Helena Kmieć, a tym samym promowanie jej osoby jako wzoru do naśladowania. Uczniowie szkół podstawowych wraz z opiekunem rywalizują co roku w tymże projekcie o wspaniałą nagrodę: wyjazd zagraniczny w okresie wakacyjnym na wolontariat misyjny w Europie. Cieszymy się ogromnie, że w tym roku ta nagroda została przyznana właśnie grupie projektowej z .naszego koła misyjnego w składzie: Anna Bujalska, Martyna Świderska, Katarzyna Zwierzyńska, Alicja Bareja, Julia Całka, Martyna Wereda i Aleksandra Chraniuk pod opieką s. Sylwii Wójtowicz. W sierpniu udamy się, by zasmakować misyjnego trudu podczas kolonii językowych dla dzieci w Rumunii.















