DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

12 czerwca 2026 uczniowie klas piątych uczestniczyli w wycieczce do Mierzwic nad rzeką Bug. Podczas pobytu dzieci brały udział w wielu aktywnościach sportowych i rekreacyjnych. W programie wyjazdu znalazły się rozgrywki paintballowe, jazda quadami, gra w bilard, tenis stołowy, przeciąganie liny oraz siatkówka plażowa. Uczniowie uczestniczyli również w spacerze nad Bugiem, podczas którego mogli obserwować nadbużański krajobraz i poznawać walory przyrodnicze tego regionu. Nie zabrakło także czasu na wspólny piknik oraz ognisko, które były okazją do odpoczynku i integracji. Po dniu pełnym różnorodnych atrakcji uczestnicy bezpiecznie wrócili do szkoły. Wycieczka została zorganizowana w ramach działań promujących aktywny wypoczynek i wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyjazdu.