W kwietniu w naszej szkole odbył się Turniej Szachowy, w którym udział wzięli uczniowie z klas III -VII. Zgłosiło się liczne grono dzieci. Rozgrywki trwały kilka dni. Celem wydarzenia było rozwijanie logicznego myślenia, koncentracji oraz popularyzacja gry w szachy wśród młodzieży. Rozgrywki przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. Uczestnicy wykazali się dużymi umiejętnościami, cierpliwością oraz strategicznym myśleniem. Po wielu emocjonujących partiach wyłoniono zwycięzców turnieju: kl.III – Blanka Olszewska, Ignacy Czarnota kl. IV – Wiktoria Całka, Michał Kruk kl. V – Klaudia Rzewuska, Jakub Sadło kl. VI – Katarzyna Zwierzyńska, Adam Cała kl. VII – Aleksandra Więsak, Krystian Polkowski Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Zwycięzcy pojadą na turniej do MSDN w Siedlach aby reprezentować naszą szkołę. Mamy nadzieję, że turniej na stałe wpisze się w kalendarz szkolnych imprez. Organizatorzy: Elżbieta Karwowska, Ewelina Janczak, Katarzyna Pióro, Urszula Sitarz















