DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W dniu 8.11.2017 roku w Publicznym Przedszkolu w Skórcu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla wszystkich dzieci. Uroczystość rozpoczęto przywitaniem Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Pana Wojciecha Zgorzałka  i  Panią Wicedyrektor Dorotę Miłkowską , rodziców i wszystkich przedszkolaków. Dzieci wystąpiły z programem artystycznym: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste pasowanie na przedszkolaka, którego dokonał „magiczną kredką” Dyrektor Zespołu. Każde dziecko na pamiątkę tego ważnego wydarzenia otrzymało dyplom i upominek. Z okazji tej uroczystości przedszkole otrzymało również nowe zabawki do sal.

Przedszkolakom życzymy samych słonecznych i radosnych dni, wypełnionych zabawą i uśmiechem. Obsługa fotograficzna i filmowa SKF- Jakub Paciorek

GALERIA  ZDJĘĆ