DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

W dniu 27 kwietnia w naszej szkole odbył się II etap (powiatowy) VII edycji Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę”, którego głównym celem jest zwiększenie świadomości młodzieży szkolnej na temat wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie w szczególności poprzez pogłębienie wiedzy w zakresie prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia oraz ich znaczenia dla organizmu człowieka. Do Konkursu przystąpiły nasze dwie uczennice Karolina Jastrzębska i Julia Waszczak z klasy IIIb gimnazjum. Wyniki 11 maja- trzymamy kciuki. Konkurs przeprowadzili: Kierownik Sekcji OZIPZ -pan Jacek Rutkowski, pani Anna Pawlusiewicz- Koordynator programu Trzymaj Formę oraz Szkolny Koordynator programu Trzymaj Formę – pani Urszula Napiórkowska.