DZIENNIK LIBRUS

 

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Galileo  2020, zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Testy konkursowe były testami wielokrotnego wyboru, wymagającymi dość dobrej znajomości gramatyki języka angielskiego oraz słownictwa z niemal każdej dziedziny na poziomie szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 34 uczniów naszej szkoły z klas IV b, VII a,b i VIII a.

  • Lena Błaszkiewicz z klasy IV b zdobyła największą ilość punktów ze wszystkich uczestników, zajmując 7 miejsce w Polsce i otrzymując dyplom Laureata.

Troje uczniów otrzymało wyróżnienia:

  • Paulina Piekart, kl. VII b – 15 miejsce
  • Tomasz Miłkowski, kl. VIII a – 11 miejsce
  • Bartłomiej Brugs, kl. VIII a – 15 miejsce

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników.

Zapraszamy do udziału w konkursach w następnym roku szkolnym.