Uncategorized
Dzień 4 czerwca, po Bożym Ciele, jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Dla klas I-VIII i oddziałów przedszkolnych będą prowadzone tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy przy ulicy Siedleckiej 1. Uczniowie, którzy korzystają tego dnia z obiadów proszeni są o zgłoszenie tej informacji do wychowawcy klasy.
Świadczenie urlopowe zagwarantowane Kartą Nauczyciela w wysokości 1550,26, które otrzymali Państwo w czerwcu tego roku została już opodatkowana i nie wymieniamy jej w składanym oświadczeniu. Oświadczenie w załączniku
<iframe style=”border: none; overflow: hidden;” src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftelewizjawschod%2Fvideos%2F991967807959751%2F&show_text=true&width=734&height=501&appId” width=”734″ height=”501″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen=”allowfullscreen”><span data-mce-type=”bookmark” style=”display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;” class=”mce_SELRES_start”></span></iframe>








































































































































